Home

Amplifica Strict climat acs poli csm iasi arbitru Wrap dormi Actual

ACADEMIA CSM POLITEHNICA IAȘI

IAȘI | CSM Poli Iaşi, locul 3 la Memorialul “Sandrino Gherine” | Federația  Română de Fotbal
IAȘI | CSM Poli Iaşi, locul 3 la Memorialul “Sandrino Gherine” | Federația Română de Fotbal

IASI | CSM Poli Iaşi, locul 2 la turneul internaţional „Braşov Junior's  Cup” | Federația Română de Fotbal
IASI | CSM Poli Iaşi, locul 2 la turneul internaţional „Braşov Junior's Cup” | Federația Română de Fotbal

Locul de baraj, tot mai aproape >> ACS Poli Timişoara - CSM Poli Iaşi 2-1  (1-0)
Locul de baraj, tot mai aproape >> ACS Poli Timişoara - CSM Poli Iaşi 2-1 (1-0)

FCSB - Poli Iași 2-1, în etapa #6 din Superligă

Digisport
Digisport

Sport În Iasi

IAȘI | CSM Poli Iaşi a câştigat Cupa Lucian Sânmărtean | Federația Română  de Fotbal
IAȘI | CSM Poli Iaşi a câştigat Cupa Lucian Sânmărtean | Federația Română de Fotbal

ACS Poli Timișoara - CSM Poli Iași

Liga I: CSM Poli Iași – Gaz Metan Mediaș 0-0 | CLASAMENT – Ziarul Mesagerul  de Sibiu
Liga I: CSM Poli Iași – Gaz Metan Mediaș 0-0 | CLASAMENT – Ziarul Mesagerul de Sibiu

SPORT FAN CLUB: Comunicat de presă din partea CSM Politehnica Iaşi

Liga 1, Etapa 14. CSM Poli Iași - CSU Craiova | Libertatea

PRIMA ECHIPA CALIFICATA IN SFERTURILE CUPEI ROMANIEI ESTE IASUL: Unirea  Slobozia - CSM Poli Iasi 0-2.
PRIMA ECHIPA CALIFICATA IN SFERTURILE CUPEI ROMANIEI ESTE IASUL: Unirea Slobozia - CSM Poli Iasi 0-2.

ACSM Politehnica Iaşi

Asociatia Stelistilor 1947 - as47.ro

Fiul unui fost cunoscut arbitru FIFA a fost testat de Poli Iași în meciul  amical cu Rapid Brodoc! – Dragoș Gașpar
Fiul unui fost cunoscut arbitru FIFA a fost testat de Poli Iași în meciul amical cu Rapid Brodoc! – Dragoș Gașpar

AJF Iasi | Iasi

Finală regională în Agronomie! ACS-USV Iași – CSM Vaslui, sâmbătă, de la  ora 18:00, în finala Regiunii 1 a Cupei României la fotbal! – Dragoș Gașpar
Finală regională în Agronomie! ACS-USV Iași – CSM Vaslui, sâmbătă, de la ora 18:00, în finala Regiunii 1 a Cupei României la fotbal! – Dragoș Gașpar

Dezastru în Copou! Poli Iași a pierdut al treilea meci consecutiv, 1-3 pe  teren propriu cu Viitorul Pandurii, și începe să aibă emoții la  retrogradare | Liga 2
Dezastru în Copou! Poli Iași a pierdut al treilea meci consecutiv, 1-3 pe teren propriu cu Viitorul Pandurii, și începe să aibă emoții la retrogradare | Liga 2

Video | ACS Poli Timişoara - CSM Poli Iaşi 1-2. Echipa lui Stoican visează  la play-off
Video | ACS Poli Timişoara - CSM Poli Iaşi 1-2. Echipa lui Stoican visează la play-off

Decizie stranie luată de CCA: cine arbitrează FCSB - Poli Iași

Radu Petrescu, arbitrul finalei Cupei Ligii. Dinamo şi Timişoara, neînvinse  cu el la centru în acest sezon
Radu Petrescu, arbitrul finalei Cupei Ligii. Dinamo şi Timişoara, neînvinse cu el la centru în acest sezon