Home

Ilustra o cană de Vag campionat româncă la sarituri cu schiurile In strainatate dupa aceea Album de absolvire

România la Olimpiadă | Cazul Caill: Federația de Schi și Biatlon a rămas  fără finanțare de la COSR
România la Olimpiadă | Cazul Caill: Federația de Schi și Biatlon a rămas fără finanțare de la COSR

Lotul Roman de Sarituri cu Schiurile

VIDEO JO 2022 Beijing: Sărituri cu schiurile - Daniela Haralambie, locul 25  - HotNews.ro
VIDEO JO 2022 Beijing: Sărituri cu schiurile - Daniela Haralambie, locul 25 - HotNews.ro

Halvor Egner Granerud, record în numai 77 zile în Cupa Mondială la sărituri  cu schiurile! A
Halvor Egner Granerud, record în numai 77 zile în Cupa Mondială la sărituri cu schiurile! A

Sărituri cu schiurile: Aur pentru slovena Ursa Bogataj. Daniela Haralambie,  locul 25
Sărituri cu schiurile: Aur pentru slovena Ursa Bogataj. Daniela Haralambie, locul 25

Ursa Bogataj a câştigat aurul la sărituri cu schiurile, la JO de la  Beijing. Daniela Haralambie a terminat pe locul 25 - Stiri pe surse - Cele  mai noi stiri
Ursa Bogataj a câştigat aurul la sărituri cu schiurile, la JO de la Beijing. Daniela Haralambie a terminat pe locul 25 - Stiri pe surse - Cele mai noi stiri

Dana Haralambie şi Diana Trâmbiţaş, româncele care participă la Cupa  Mondială Feminină de Sărituri cu Schiurile de la Râşnov - LIFE.ro
Dana Haralambie şi Diana Trâmbiţaş, româncele care participă la Cupa Mondială Feminină de Sărituri cu Schiurile de la Râşnov - LIFE.ro

SĂRITURI CU SCHIURILE. Spectacol la Râșnov » Campioana olimpică a câștigat  ambele etape de Cupă Mondială! Dana Haralambie, cea mai bună clasare
SĂRITURI CU SCHIURILE. Spectacol la Râșnov » Campioana olimpică a câștigat ambele etape de Cupă Mondială! Dana Haralambie, cea mai bună clasare

Elita mondială la sărituri cu schiurile vine la Cupa Mondială de Vară -  Grand Prix, de la Râșnov - Eurosport
Elita mondială la sărituri cu schiurile vine la Cupa Mondială de Vară - Grand Prix, de la Râșnov - Eurosport

Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială - Slovena Nika Kriznar a cucerit în  premieră Globul de Cristal | AGERPRES • Actualizează lumea.
Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială - Slovena Nika Kriznar a cucerit în premieră Globul de Cristal | AGERPRES • Actualizează lumea.

Ryoyu Kobayashi se impune la Willingen şi redevine lider în Cupa Mondială  de sărituri cu schiurile. Vremea a dat mari bătăi de cap
Ryoyu Kobayashi se impune la Willingen şi redevine lider în Cupa Mondială de sărituri cu schiurile. Vremea a dat mari bătăi de cap

Dana Haralambie, Rezultat Istoric La Campionatul Mondial De Schi Nordic Din  Austria: Locul 13 La Sărituri Cu Schiurile | Libertatea
Dana Haralambie, Rezultat Istoric La Campionatul Mondial De Schi Nordic Din Austria: Locul 13 La Sărituri Cu Schiurile | Libertatea

TURNEUL CELOR PATRU TRAMBULINE // Ryoyu Kobayashi, victorie SENZAȚIONALĂ la  Oberstdorf! Stoch, rezultat dezamăgitor
TURNEUL CELOR PATRU TRAMBULINE // Ryoyu Kobayashi, victorie SENZAȚIONALĂ la Oberstdorf! Stoch, rezultat dezamăgitor

Campionul Mondial La Sărituri Cu Schiurile, Abia Pe 12 și Pe 5 La Râșnov.  Germanul Karl Geiger A Câștigat Ambele Etape Ale Grand Prix-ului De Vară |  Libertatea
Campionul Mondial La Sărituri Cu Schiurile, Abia Pe 12 și Pe 5 La Râșnov. Germanul Karl Geiger A Câștigat Ambele Etape Ale Grand Prix-ului De Vară | Libertatea

Norvegia a câștigat competiția pe echipe la Campionatul Mondial de zbor cu  schiurile - Eurosport
Norvegia a câștigat competiția pe echipe la Campionatul Mondial de zbor cu schiurile - Eurosport

Dawid Kubacki a obținut a șasea victorie în Cupa Mondială la Wisla, în fața  propriilor suporteri - Eurosport
Dawid Kubacki a obținut a șasea victorie în Cupa Mondială la Wisla, în fața propriilor suporteri - Eurosport

Sarituri cu schiurile | All about Ski Jumping

Săceleanca Daniela Haralambie, prima româncă la Cupa Mondială la sărituri  cu schiurile - News Brasov
Săceleanca Daniela Haralambie, prima româncă la Cupa Mondială la sărituri cu schiurile - News Brasov

Daniela Haralambie, prima romanca din istorie prezenta la Jocurile Olimpice  in competitia de sarituri cu schiurile - Comitetul Olimpic si Sportiv Roman
Daniela Haralambie, prima romanca din istorie prezenta la Jocurile Olimpice in competitia de sarituri cu schiurile - Comitetul Olimpic si Sportiv Roman

Ryoyu Kobayashi mai așteaptă 2 zile pentru a cuceri Marele Glob de Cristal.  Slovenii, recital la Planica - Eurosport
Ryoyu Kobayashi mai așteaptă 2 zile pentru a cuceri Marele Glob de Cristal. Slovenii, recital la Planica - Eurosport

Cupa Mondială De Sărituri Cu Schiurile La Râșnov - Program și Televizări |  Libertatea
Cupa Mondială De Sărituri Cu Schiurile La Râșnov - Program și Televizări | Libertatea

Rezultat major pentru România la Campionatul Mondial de schi nordic pentru  juniori și tineret: Dana Haralambie
Rezultat major pentru România la Campionatul Mondial de schi nordic pentru juniori și tineret: Dana Haralambie

Sărituri cu schiurile: Japoneza Takanashi a câştigat al doilea concurs de  Cupă Mondială de la Râşnov; Daniela Haralambie, locul 28 | AGERPRES •  Actualizează lumea.
Sărituri cu schiurile: Japoneza Takanashi a câştigat al doilea concurs de Cupă Mondială de la Râşnov; Daniela Haralambie, locul 28 | AGERPRES • Actualizează lumea.