Home

calciu estetic De cooperare tenis madrid astazi liniar mandatată ocolire

Traseul fantastic al Simonei la Mutua Madrid Open s-a încheiat astăzi în  sferturile de finală, unde a fost învinsă de Ons Jabeur - Simona Halep
Traseul fantastic al Simonei la Mutua Madrid Open s-a încheiat astăzi în sferturile de finală, unde a fost învinsă de Ons Jabeur - Simona Halep

Simona Halep o va înfrunta astăzi pe Kiki Bertens în finala turneului de la  Madrid. ORA meciului
Simona Halep o va înfrunta astăzi pe Kiki Bertens în finala turneului de la Madrid. ORA meciului

Halep poate deveni, astăzi, a treia jucătoare din lume în ierarhia banilor:  Cât a câştigat din tenis | adevarul.ro
Halep poate deveni, astăzi, a treia jucătoare din lume în ierarhia banilor: Cât a câştigat din tenis | adevarul.ro

Favoritele cad pe capete la Madrid! Osaka și Muguruza, înfrângeri dureroase  la Caja Magica - Eurosport
Favoritele cad pe capete la Madrid! Osaka și Muguruza, înfrângeri dureroase la Caja Magica - Eurosport

Cum arată cotele la câștigarea WTA Madrid » Ce șanse au Simona Halep, Emma  Răducanu și Bianca Andreescu
Cum arată cotele la câștigarea WTA Madrid » Ce șanse au Simona Halep, Emma Răducanu și Bianca Andreescu

Video | Surpriză la Madrid! Campioana en titre a fost eliminată în turul 2

Simona Halep, eliminată de Ons Jabeur în sferturi la Madrid!

AStăzi în sport – TENIS FEMININ, WTA MADRID – Radio As

Simona Halep - Cori Gauff 6-4, 6-4: românca revine fantastic și se califică  în sferturi la WTA Madrid
Simona Halep - Cori Gauff 6-4, 6-4: românca revine fantastic și se califică în sferturi la WTA Madrid

Soc pentru Simona Halep! Poate da din nou peste 'cosmarul' Sabalenka!  Adversarele romancelor in primul tur de la Madrid | Sport.ro
Soc pentru Simona Halep! Poate da din nou peste 'cosmarul' Sabalenka! Adversarele romancelor in primul tur de la Madrid | Sport.ro

Halep, Begu, Cîrstea, Ţig: 4 din 8 astăzi, la Madrid - LIFE.ro

Cum a reacționat Buzărnescu, la Digi24, când a aflat că va juca cu Șarapova  la Madrid | Digi24
Cum a reacționat Buzărnescu, la Digi24, când a aflat că va juca cu Șarapova la Madrid | Digi24

CTP, impresionat de Simona Halep, chiar și după eliminarea de la WTA Madrid  2022: „Joacă aproape ca în 2018, când a câștigat Roland Garros” - Fanatik.ro
CTP, impresionat de Simona Halep, chiar și după eliminarea de la WTA Madrid 2022: „Joacă aproape ca în 2018, când a câștigat Roland Garros” - Fanatik.ro

WTA Madrid: Patru românce pe tabloul principal de simplu - Sport Clasic

Simona Halep - Shuai Zhang 6-2, 6-3, în primul tur la Madrid Open »  Victorie fără emoții la primul meci oficial sub comanda lui Mouratoglou
Simona Halep - Shuai Zhang 6-2, 6-3, în primul tur la Madrid Open » Victorie fără emoții la primul meci oficial sub comanda lui Mouratoglou

Roland Garros 2019. Simona Halep joacă astăzi împotriva unei poloneze de 18  ani | Digi24
Roland Garros 2019. Simona Halep joacă astăzi împotriva unei poloneze de 18 ani | Digi24

Cine transmite la tv finala WTA Madrid 2022: Ons Jabeur - Jessica Pegula -  TVmania.ro
Cine transmite la tv finala WTA Madrid 2022: Ons Jabeur - Jessica Pegula - TVmania.ro

Simona Halep va debuta cu Patrick Mouratoglou în lojă la turneul de la  Madrid, pe care l-a câștigat de două ori - Eurosport
Simona Halep va debuta cu Patrick Mouratoglou în lojă la turneul de la Madrid, pe care l-a câștigat de două ori - Eurosport

O singura romanca joaca astazi la turneul de la Madrid. La ce ora incepe  partida si
O singura romanca joaca astazi la turneul de la Madrid. La ce ora incepe partida si

Video | Emma Răducanu și Bianca Andreescu, victorii clare în turneul de la  Madrid. Fanii români le-au aclamat
Video | Emma Răducanu și Bianca Andreescu, victorii clare în turneul de la Madrid. Fanii români le-au aclamat

Simona Halep - Cori Gauff 6-4, 6-4. Simona Halep trece testul psihologic:  revine de la 1-4 în setul 2 și se califică în sferturi la Madrid | Sport.ro
Simona Halep - Cori Gauff 6-4, 6-4. Simona Halep trece testul psihologic: revine de la 1-4 în setul 2 și se califică în sferturi la Madrid | Sport.ro

Ion Ţiriac va încasa 390 milioane de euro pentru turneul de tenis de la  Madrid, cumpărat
Ion Ţiriac va încasa 390 milioane de euro pentru turneul de tenis de la Madrid, cumpărat

WTA Madrid: Trei românce pe tabloul principal de simplu - Sport Clasic