Home

ancoră Un prieten bun Locație cine a castigat federer sau zverev ascult muzica industrie tofu

Onoare unică pentru Roger Federer! Guvernul elveţian emite monede cu chipul  lui
Onoare unică pentru Roger Federer! Guvernul elveţian emite monede cu chipul lui

Marius Copil - Roger Federer, finala ATP de la Basel: ”Una dintre cele mai  frumoase zile” - Stirileprotv.ro
Marius Copil - Roger Federer, finala ATP de la Basel: ”Una dintre cele mai frumoase zile” - Stirileprotv.ro

Declarația surprinzătoare a lui Alexander Zverev după ce l-a învins pe  Novak Djokovic - Germanul își cere scuze și spune care este cel mai mare  jucător din toate timpurile - HotNews.ro
Declarația surprinzătoare a lui Alexander Zverev după ce l-a învins pe Novak Djokovic - Germanul își cere scuze și spune care este cel mai mare jucător din toate timpurile - HotNews.ro

Alexander Zverev - Wikipedia

Tennis: Federer speaks on Alexander Zverev abuse claims

Ce performanţe aveau Federer, Nadal, Djokovic, Murray la vârsta lui Zverev

Cupa Hopman | Roger Federer şi Belinda Bencic, cuplul invincibil de  elveţieni care a câştigat finala competiţiei
Cupa Hopman | Roger Federer şi Belinda Bencic, cuplul invincibil de elveţieni care a câştigat finala competiţiei

roger federer Archives - B1TV.ro

beton poziţie Masă meci federer Resort Împiedica Certa

ROGER FEDERER - ALEXANDER ZVEREV // VIDEO + FOTO Federer și Zverev au  stabilit un record de audiență! Meci cu peste 42.000 de fani în tribună în  Mexic
ROGER FEDERER - ALEXANDER ZVEREV // VIDEO + FOTO Federer și Zverev au stabilit un record de audiență! Meci cu peste 42.000 de fani în tribună în Mexic

Alexander Zverev, eliminat! Surpriză mare la Australian Open. Meciul a  durat peste două ore
Alexander Zverev, eliminat! Surpriză mare la Australian Open. Meciul a durat peste două ore

Zverev, dat afară de la Acapulco, după ieşirea nervoasă. Presa din Vest îl  face praf pe german - Eurosport
Zverev, dat afară de la Acapulco, după ieşirea nervoasă. Presa din Vest îl face praf pe german - Eurosport

VIDEO) Surpriză: Zverev, câștigătorul Turneului Campionilor!

Federer şi Zverev reeditează la Montreal finala de la Halle (23:00, Digi  Sport 2)
Federer şi Zverev reeditează la Montreal finala de la Halle (23:00, Digi Sport 2)

Alexander Zverev, susținut de Rublev, după ce germanul s-a plâns că e mai  slab clasat decât Federer - Eurosport
Alexander Zverev, susținut de Rublev, după ce germanul s-a plâns că e mai slab clasat decât Federer - Eurosport

Federer l-a învins pe Zverev şi s-a calificat în semifinalele Turneului  Campionilor
Federer l-a învins pe Zverev şi s-a calificat în semifinalele Turneului Campionilor

Zverev anunță o nouă ierarhie în vârful tenisului mondial. ”Pot deveni  numărul 1!”
Zverev anunță o nouă ierarhie în vârful tenisului mondial. ”Pot deveni numărul 1!”

Madrid Open 2021 | Alexander Zverev a făcut show

Zverev contestă poziția ocupată de Federer în clasamentul mondial: ”Nu a  jucat un an şi e înaintea mea!”
Zverev contestă poziția ocupată de Federer în clasamentul mondial: ”Nu a jucat un an şi e înaintea mea!”

ATP: Alexander Zverev filthy over Roger Federer ranking

Roger Federer, Alex Zverev set tennis attendance record

Rogers Cup: Alexander Zverev, triumfator in fata lui Roger Federer -  Germanul a castigat al cincilea sau titlu din acest an - HotNews.ro
Rogers Cup: Alexander Zverev, triumfator in fata lui Roger Federer - Germanul a castigat al cincilea sau titlu din acest an - HotNews.ro

Alexander Zverev l-a învins pe Roger Federer în finala turneului ATP de la  Montreal | Jurnal.md
Alexander Zverev l-a învins pe Roger Federer în finala turneului ATP de la Montreal | Jurnal.md