Home

Ocluzie rudă temă cine a.dat gol romaniei suedia in 94 Greet Automatizare petrecere republicană

Video | România – Suedia | Reportaj special la Ambasada Suediei! Mesajul  ambasadorului: ”Fotbalul este despre legende și fair-play!”
Video | România – Suedia | Reportaj special la Ambasada Suediei! Mesajul ambasadorului: ”Fotbalul este despre legende și fair-play!”

25 de ani de la România - Suedia, sfertul care a întristat un popor! La 5  minute de semifinala Mondialului din 1994! Anghel Iordănescu: "Recunosc,  acolo am greşit!"Video - Fanatik.ro
25 de ani de la România - Suedia, sfertul care a întristat un popor! La 5 minute de semifinala Mondialului din 1994! Anghel Iordănescu: "Recunosc, acolo am greşit!"Video - Fanatik.ro

Bogdan Stelea a dezvăluit un detaliu interesant despre meciul cu Suedia, de  la World Cup 1994 - Eurosport
Bogdan Stelea a dezvăluit un detaliu interesant despre meciul cu Suedia, de la World Cup 1994 - Eurosport

VIDEO - CM 1994 Ce mare nedreptate a făcut Anghel Iordănescu la naţională.  Dezvăluiri din vestiarul „tricolorilor” | adevarul.ro
VIDEO - CM 1994 Ce mare nedreptate a făcut Anghel Iordănescu la naţională. Dezvăluiri din vestiarul „tricolorilor” | adevarul.ro

Euro 2020, preliminarii: Suedia vs România 2-1 / Erorile din apărare,  fatale pentru "tricolori" - HotNews.ro
Euro 2020, preliminarii: Suedia vs România 2-1 / Erorile din apărare, fatale pentru "tricolori" - HotNews.ro

Tomas Brolin, atacantul care marca împotriva României în sfertul de coşmar  cu Suedia de la CM '
Tomas Brolin, atacantul care marca împotriva României în sfertul de coşmar cu Suedia de la CM '

Eșecul cu Suedia de la CM 1994, prevăzut! Gică Popescu: „Am zis că nu-i  semn bun!”
Eșecul cu Suedia de la CM 1994, prevăzut! Gică Popescu: „Am zis că nu-i semn bun!”

VIDEO / Bombă După 20 De Ani: Arbitrul Philip Don Ne-a Furat Locul în  Semifinalele CM! | Libertatea
VIDEO / Bombă După 20 De Ani: Arbitrul Philip Don Ne-a Furat Locul în Semifinalele CM! | Libertatea

Echipa națională de fotbal a României - Wikipedia

Miodrag Belodedici a repetat penalty-ul cu Suedia din 1994 contra lui  Ravelli: "I-am spus că trebuia să dau gol atunci, în meci! Mama ei de  treabă". EXCLUSIV - Fanatik.ro
Miodrag Belodedici a repetat penalty-ul cu Suedia din 1994 contra lui Ravelli: "I-am spus că trebuia să dau gol atunci, în meci! Mama ei de treabă". EXCLUSIV - Fanatik.ro

EPISODUL 7: România - Suedia 2-2, 4-5 la penalty-uri » Mingea a fost a  noastră, 45-24 la driblinguri, dar nu ne-a ajutat fizicul: 103-119 la  dueluri
EPISODUL 7: România - Suedia 2-2, 4-5 la penalty-uri » Mingea a fost a noastră, 45-24 la driblinguri, dar nu ne-a ajutat fizicul: 103-119 la dueluri

România - Suedia | Am jucat de zece ori cu nordicii! Care e bilanțul și  rememorarea meciului de coșmar de la Mondialul din 1994
România - Suedia | Am jucat de zece ori cu nordicii! Care e bilanțul și rememorarea meciului de coșmar de la Mondialul din 1994

Am fost niște fraieri! Secretele executării penalty-urilor cu Suedia,  dezvăluite de Lupescu: Își scosese ghetele
Am fost niște fraieri! Secretele executării penalty-urilor cu Suedia, dezvăluite de Lupescu: Își scosese ghetele

Romania -Suedia 1994 - YouTube

Remember CM 1994 SUA. Turneul pe care românii nu-l vor uita niciodată

Romania suedia cupa mondiala 1994

Andrei Niculescu despre ACEL România - Suedia, din 1994: „Să plângi că ai  ratat Everestul e una, să te plângi că n-ai ocazia să plângi e cu totul  altceva”
Andrei Niculescu despre ACEL România - Suedia, din 1994: „Să plângi că ai ratat Everestul e una, să te plângi că n-ai ocazia să plângi e cu totul altceva”

Eterna Terra Nova. România a învins Suedia, scor 1-0, la Craiova, într-un  oraș în care n-a capotat vreodată. Rotariu a punctat cu clasă. Cronica  meciului în care fanii s-au războit în tribune
Eterna Terra Nova. România a învins Suedia, scor 1-0, la Craiova, într-un oraș în care n-a capotat vreodată. Rotariu a punctat cu clasă. Cronica meciului în care fanii s-au războit în tribune