tiran Separa Labe cine are cele mai multe trofee de roland vestă echilibru Episcop

DORdeSPORT Povestea singurului titlu cucerit de Roger Federer la Roland  Garros, în 2009 - Eurosport
DORdeSPORT Povestea singurului titlu cucerit de Roger Federer la Roland Garros, în 2009 - Eurosport

Istoria trofeelor de la Roland Garros

Victorie de senzaţie pentru Rafael Nadal în finala turneului de la Roland  Garros, al 22-lea său trofeu de grand slam VIDEO | adevarul.ro
Victorie de senzaţie pentru Rafael Nadal în finala turneului de la Roland Garros, al 22-lea său trofeu de grand slam VIDEO | adevarul.ro

Rafael Nadal - Casper Ruud, 6-3, 6-3, 6-0, în finala Roland Garros 2022!  Rafa, regele suprem la Paris
Rafael Nadal - Casper Ruud, 6-3, 6-3, 6-0, în finala Roland Garros 2022! Rafa, regele suprem la Paris

Novak Djokovic, numărul 1 mondial ATP, a câştigat turneul de tenis de la  Roland Garros | Digi24
Novak Djokovic, numărul 1 mondial ATP, a câştigat turneul de tenis de la Roland Garros | Digi24

Cine sunt fotbaliștii cu cele mai multe trofee Champions League câștigate!  Un singur jucător are 6 titluri - Eurosport
Cine sunt fotbaliștii cu cele mai multe trofee Champions League câștigate! Un singur jucător are 6 titluri - Eurosport

Rafa Nadal și-a dus trofeul de la Roland Garros la muzeul personal

Roland Garros: Novak Djokovic a rescris istoria, câștigând trofeul. El  deține toate cele patru titluri de Grand Slam în același timp – Tenis,  tenis, tenis
Roland Garros: Novak Djokovic a rescris istoria, câștigând trofeul. El deține toate cele patru titluri de Grand Slam în același timp – Tenis, tenis, tenis

Roland Garros 2019 | Nadal - Thiem, finală cu repetiție la Paris, duminică,  ora 16:00. Zece lucruri de știut despre meciul care îi poate aduce lui Rafa  titlul cu numărul 12 la Openul Francez
Roland Garros 2019 | Nadal - Thiem, finală cu repetiție la Paris, duminică, ora 16:00. Zece lucruri de știut despre meciul care îi poate aduce lui Rafa titlul cu numărul 12 la Openul Francez

Povestea emoționantă a cehoaicei Barbora Krejcikova, dublă învingătoare la  Roland Garros: „Mereu voi fi acea fetiță din micul meu oraș”
Povestea emoționantă a cehoaicei Barbora Krejcikova, dublă învingătoare la Roland Garros: „Mereu voi fi acea fetiță din micul meu oraș”

Novak Djokovic, campion la Roland Garros a doua oară

Rafael Nadal, "zeu invincibil" la Roland Garros și în 2022 - Stirile Kanal D

Rafael Nadal, în cârje la două zile după ce a cucerit trofeul la Roland  Garros. VIDEO - Stirileprotv.ro
Rafael Nadal, în cârje la două zile după ce a cucerit trofeul la Roland Garros. VIDEO - Stirileprotv.ro

Marele Guy Forget, plecăciune în faţa lui Nadal: "A atins absolutul! E  peste Jordan, Ali sau Pele" - Eurosport
Marele Guy Forget, plecăciune în faţa lui Nadal: "A atins absolutul! E peste Jordan, Ali sau Pele" - Eurosport

Novak Djokovici a câştigat turneul de la Roland Garros. Sportivul ajunge la  19 trofee de Grand Slam | Observatornews.ro
Novak Djokovici a câştigat turneul de la Roland Garros. Sportivul ajunge la 19 trofee de Grand Slam | Observatornews.ro

Ce a declarat Casper Ruud după ce a fost învins de Rafael Nadal în finala  Roland Garros 2022. Norvegianul, pus pe glume: "Nu sunt prima ta victimă!"  - Antena Sport
Ce a declarat Casper Ruud după ce a fost învins de Rafael Nadal în finala Roland Garros 2022. Norvegianul, pus pe glume: "Nu sunt prima ta victimă!" - Antena Sport

Misterul pauzei luate de Djokovic în finala de la Roland Garros: „L-ai  întâlnit pe Sfântul Sava la vestiar?”
Misterul pauzei luate de Djokovic în finala de la Roland Garros: „L-ai întâlnit pe Sfântul Sava la vestiar?”

Rafael Nadal, campion absolut. Ibericul câștigă pentru a 14-a oară trofeul  de la Roland Garros | Digi24
Rafael Nadal, campion absolut. Ibericul câștigă pentru a 14-a oară trofeul de la Roland Garros | Digi24

Doi ani de când Simona Halep a câștigat trofeul la Roland Garros. Mesajul  constănțencei pentru antrenorul Darren Cahill (galerie foto)
Doi ani de când Simona Halep a câștigat trofeul la Roland Garros. Mesajul constănțencei pentru antrenorul Darren Cahill (galerie foto)

Rafael Nadal câștigă a 13-a oară trofeul la Roland Garros. L-a învins în  finală pe Novak Djokovic | Digi24
Rafael Nadal câștigă a 13-a oară trofeul la Roland Garros. L-a învins în finală pe Novak Djokovic | Digi24

ULTIMA ORA: Rafa Nadal s-a retras de la Roland Garros, turneul la care a  castigat cele mai multe trofee de grand slam | Sport.ro
ULTIMA ORA: Rafa Nadal s-a retras de la Roland Garros, turneul la care a castigat cele mai multe trofee de grand slam | Sport.ro

A avut loc sedinta foto a Simonei Halep cu trofeul Roland Garros! Cum s-a  imbracat Simona la eveniment FOTO | Sport.ro
A avut loc sedinta foto a Simonei Halep cu trofeul Roland Garros! Cum s-a imbracat Simona la eveniment FOTO | Sport.ro