Home

Aparent asistenţă Ascuns clasament romania polo pe apa Milimetru Argint motivaţie

Polo: România a învins Slovacia cu 12-10 | Sport | Radio România Actualitați

România face miracole la EURO! Tricolorii, victorii pe linie în grupă

Polo masculin: România s-a clasat pe locul 6 la Cupa Mondială - News  Bucuresti
Polo masculin: România s-a clasat pe locul 6 la Cupa Mondială - News Bucuresti

România a bătut și Slovacia și a câștigat grupa de la Campionatul European  de Polo
România a bătut și Slovacia și a câștigat grupa de la Campionatul European de Polo

Preview Campionatul European de Polo | Echipa națională a României  debutează azi, cu Țările de Jos - Eurosport
Preview Campionatul European de Polo | Echipa națională a României debutează azi, cu Țările de Jos - Eurosport

Romanian Girls of Water Polo

România A Obţinut A Doua Victorie La Campionatul European De Polo Pe Apă —  MyCTA.ro — Stiri Constanta
România A Obţinut A Doua Victorie La Campionatul European De Polo Pe Apă — MyCTA.ro — Stiri Constanta

România suferă a doua înfrângere la Europeanul de Polo Feminin.  Tricolorele, învinse la pas de Serbia - Eurosport
România suferă a doua înfrângere la Europeanul de Polo Feminin. Tricolorele, învinse la pas de Serbia - Eurosport

Polo masculin: România, învinsă de Germania în Divizia B a Cupei Mondiale  2023 / România va mai juca în compania Ucrainei şi a Maltei / Meciurile au  loc în Complexul Sportiv de
Polo masculin: România, învinsă de Germania în Divizia B a Cupei Mondiale 2023 / România va mai juca în compania Ucrainei şi a Maltei / Meciurile au loc în Complexul Sportiv de

România trece şi de Slovenia şi conduce grupa la europeanul de polo

Federatia Romana de Polo | Bucharest

Naţionala masculină de polo pe apă a României a învins Ţările de Jos în  primul meci de la Campionatul European
Naţionala masculină de polo pe apă a României a învins Ţările de Jos în primul meci de la Campionatul European

Meci magic făcut de naționala României de polo, la European. Tricolorii,  succes uriaș cu Slovenia - Eurosport
Meci magic făcut de naționala României de polo, la European. Tricolorii, succes uriaș cu Slovenia - Eurosport

Polo masculin: România a obţinut a doua sa victorie la Campionatul  European, 13-5 cu Slovenia | adevarul.ro
Polo masculin: România a obţinut a doua sa victorie la Campionatul European, 13-5 cu Slovenia | adevarul.ro

Echipa de Polo pe Apa Masters de la Politehnica Cluj, campioană națională -  FOTO - Ştiri de Cluj
Echipa de Polo pe Apa Masters de la Politehnica Cluj, campioană națională - FOTO - Ştiri de Cluj

România - Muntenegru la polo pe apă la European

România începe pregătirile pentru turneul de calificare la Euro 2022! Care  este lotul echipei naționalei de polo conduse de grecul Athanasios Kechagias
România începe pregătirile pentru turneul de calificare la Euro 2022! Care este lotul echipei naționalei de polo conduse de grecul Athanasios Kechagias

România - Bulgaria 18-6 a fost în AntenaPLAY! Tricolorele au făcut  spectacol la Campionatul European de polo feminin - Antena Sport
România - Bulgaria 18-6 a fost în AntenaPLAY! Tricolorele au făcut spectacol la Campionatul European de polo feminin - Antena Sport

Victorie pentru România în polo feminin: Echipa noastră învinge Turcia și  avansează în fazele următoare la Campionatul European din Olanda
Victorie pentru România în polo feminin: Echipa noastră învinge Turcia și avansează în fazele următoare la Campionatul European din Olanda

Naționala masculină de polo a României, calificată la Campionatul European  din 2024 - România Liberă
Naționala masculină de polo a României, calificată la Campionatul European din 2024 - România Liberă

CE de polo feminin: Al doilea eșec pentru România - HotNews.ro

A doua victorie pentru România în Divizia B a Cupei Mondiale – H2O polo -  hold your breath
A doua victorie pentru România în Divizia B a Cupei Mondiale – H2O polo - hold your breath

România ”s-a distrat” cu Slovenia și este liderul Grupei D la Campionatul  European de polo
România ”s-a distrat” cu Slovenia și este liderul Grupei D la Campionatul European de polo

România a obținut a doua victorie la Campionatul European de polo |  Flashscore.ro
România a obținut a doua victorie la Campionatul European de polo | Flashscore.ro

Echipa Masculină De Polo Pe Apă A României S-a Clasat Pe Locul 11 La  Campionatele Europene | Libertatea
Echipa Masculină De Polo Pe Apă A României S-a Clasat Pe Locul 11 La Campionatele Europene | Libertatea

Polo pe apă: România ratează calificarea la turneul final al LEN Europa Cup  | Sport | Radio România Actualitați
Polo pe apă: România ratează calificarea la turneul final al LEN Europa Cup | Sport | Radio România Actualitați

Campionatului European de Polo Masculin de la Dubrovnik: România învinge  Slovacia și se califică în fazele eliminatorii
Campionatului European de Polo Masculin de la Dubrovnik: România învinge Slovacia și se califică în fazele eliminatorii