urât secțiune trăncăneală csm digi oradea polo pe apa lot ucide Zvâcnire Melbourne

Steaua a întrerupt dominația <span class="caps">CSM</span> Oradea în polo |  Romania Tenis
Steaua a întrerupt dominația <span class="caps">CSM</span> Oradea în polo | Romania Tenis

Poloiștii de la CSM Digi Oradea joacă in ultima etapă a sezonului regulat  din Superliga Națională - AlesdOnline
Poloiștii de la CSM Digi Oradea joacă in ultima etapă a sezonului regulat din Superliga Națională - AlesdOnline

Echipa de polo Steaua București BA a obținut două victorii cu CSM Digi  Oradea – CSA Steaua Clubul Sportiv al Armatei STEAUA Bucureşti
Echipa de polo Steaua București BA a obținut două victorii cu CSM Digi Oradea – CSA Steaua Clubul Sportiv al Armatei STEAUA Bucureşti

Polo: Steaua este noua campioana nationala - ZiarMM

BihorStiri.ro Multe noutăți în lotul poloiștilor de la CSM Digi, la reunire  - BihorStiri.ro
BihorStiri.ro Multe noutăți în lotul poloiștilor de la CSM Digi, la reunire - BihorStiri.ro

Cupa Romaniei: Steaua si CSM Digi Oradea in finala – H2O polo - hold your  breath
Cupa Romaniei: Steaua si CSM Digi Oradea in finala – H2O polo - hold your breath

CSM Digi Oradea a câştigat Cupa României la polo pe apă | Sport | România  Actualitați
CSM Digi Oradea a câştigat Cupa României la polo pe apă | Sport | România Actualitați

In Superliga, CSM Digi Oradea a castigat trei meciuri in 24 de ore – H2O  polo - hold your breath
In Superliga, CSM Digi Oradea a castigat trei meciuri in 24 de ore – H2O polo - hold your breath

POLO. CSM Digi Oradea a disputat în Ungaria două jocuri de verificare |  Digi24
POLO. CSM Digi Oradea a disputat în Ungaria două jocuri de verificare | Digi24

CSA Steaua a cucerit Cupa României la polo masculin. Victorie dramatică în  fața CSM Oradea
CSA Steaua a cucerit Cupa României la polo masculin. Victorie dramatică în fața CSM Oradea

Echipa de polo CSM Oradea pierde jucatori de baza

BihorStiri.ro Spaniolul Roca, format la Barcelona, este component al CSM  Digi Oradea - BihorStiri.ro
BihorStiri.ro Spaniolul Roca, format la Barcelona, este component al CSM Digi Oradea - BihorStiri.ro

Lotul lui CSM Digi Oradea prinde contur – Oradea in direct

POLO. Începe returul Superligii Naționale. CSM Digi joacă la Oradea, cu  Rapid | Digi24
POLO. Începe returul Superligii Naționale. CSM Digi joacă la Oradea, cu Rapid | Digi24

POLO. Derbi pentru locul al doilea între CSM Digi Oradea și Sportul Corona  Brașov | Digi24
POLO. Derbi pentru locul al doilea între CSM Digi Oradea și Sportul Corona Brașov | Digi24

POLO. Învingător în faţa CSM Digi, tehnicianul Stelei consideră că Oradea  are un lot mult mai bun | Digi24
POLO. Învingător în faţa CSM Digi, tehnicianul Stelei consideră că Oradea are un lot mult mai bun | Digi24

Robert Gergelyfi de la CSM Digi Oradea, în lotul României la Europenele de  la Barcelona – Oradea in direct
Robert Gergelyfi de la CSM Digi Oradea, în lotul României la Europenele de la Barcelona – Oradea in direct

Noutati – H2O polo - hold your breath

Dominație roș-albastră. Steaua a câștigat Cupa României la polo după o  finală fără istoric, 12-
Dominație roș-albastră. Steaua a câștigat Cupa României la polo după o finală fără istoric, 12-

Video | Steaua e noua campioană în Superliga Națională de polo! A câștigat  cu 3-2 la general finala cu CSM Digi Oradea
Video | Steaua e noua campioană în Superliga Națională de polo! A câștigat cu 3-2 la general finala cu CSM Digi Oradea

Poloistii de la CSM Digi s-au intors acasa, dupa stagiile de pregatire...