Home

Imi este sete Fitness Încorporarea cu cine mai joaca halep sfert Maistru Evaluare

Când se joacă Simona Halep - Amanda Anisimova în sferturile de finală de la  Wimbledon 2022 + Cine transmite la TV
Când se joacă Simona Halep - Amanda Anisimova în sferturile de finală de la Wimbledon 2022 + Cine transmite la TV

Simona Halep, ca o furtuna la Australian Open. Romanca s-a calificat in  optimi cu minim de
Simona Halep, ca o furtuna la Australian Open. Romanca s-a calificat in optimi cu minim de

Simona Halep - Cori Gauff 6-4, 7-6. Halep ajunge la 4 victorii din 4  împotriva puștoaicei americane. Adversara din semifinale | Sport.ro
Simona Halep - Cori Gauff 6-4, 7-6. Halep ajunge la 4 victorii din 4 împotriva puștoaicei americane. Adversara din semifinale | Sport.ro

Simona Halep nu mai joacă deloc în 2022 | DCNews

Când se joacă Simona Halep – Coco Gauff în optimile de finală la Madrid  Open. Ora de start a meciului de 5 stele - Eurosport
Când se joacă Simona Halep – Coco Gauff în optimile de finală la Madrid Open. Ora de start a meciului de 5 stele - Eurosport

Bonusul pierdut de Simona Halep pentru că nu mai joacă tenis în 2022

Când joacă Simona Halep în turul 2 la US Open 2021. S-a stabilit ora de  start - Fanatik.ro
Când joacă Simona Halep în turul 2 la US Open 2021. S-a stabilit ora de start - Fanatik.ro

Simona Halep s-a calificat în faza sferturilor de finală la Wimbledon.  Victoria în faţa ibericei Paula Badosa a fost obţinută cu un scor 6-1, 6-2
Simona Halep s-a calificat în faza sferturilor de finală la Wimbledon. Victoria în faţa ibericei Paula Badosa a fost obţinută cu un scor 6-1, 6-2

Simona Halep s-a retras de la Cincinnati! De ce nu a mai înfruntat-o pe  Kudermetova
Simona Halep s-a retras de la Cincinnati! De ce nu a mai înfruntat-o pe Kudermetova

Simona Halep - Jaqueline Cristian NU se mai joacă! Halep s-a retras înainte  de semifinala de la Linz
Simona Halep - Jaqueline Cristian NU se mai joacă! Halep s-a retras înainte de semifinala de la Linz

Simona Halep nu mai joacă în 2022! Mesaj manifest publicat de româncă după  divorț și operația la nas - Fanatik.ro
Simona Halep nu mai joacă în 2022! Mesaj manifest publicat de româncă după divorț și operația la nas - Fanatik.ro

La ce oră joacă Simona Halep meciul cu Daria Snigur de la US Open

Simona Halep s-a înscris și în proba de dublu la Birmingham! Cu cine joacă  și când debutează - Eurosport
Simona Halep s-a înscris și în proba de dublu la Birmingham! Cu cine joacă și când debutează - Eurosport

Simona Halep și Cori Gauff joacă luni la Wimbledon. „Simona e o mare  jucătoare” - Stirileprotv.ro
Simona Halep și Cori Gauff joacă luni la Wimbledon. „Simona e o mare jucătoare” - Stirileprotv.ro

Simona Halep a anunțat cât mai joacă tenis! Ce vrea să facă înainte de a se  retrage - Playsport
Simona Halep a anunțat cât mai joacă tenis! Ce vrea să facă înainte de a se retrage - Playsport

Simona Halep joacă azi în optimi la US Open și ar putea reveni în Top 10.  Lidera mondială, eliminată - Obiectiv de Suceava
Simona Halep joacă azi în optimi la US Open și ar putea reveni în Top 10. Lidera mondială, eliminată - Obiectiv de Suceava

Anomalia care învelește prezentul profesional al Simonei Halep. Nu mai joacă,  dar este recompensată cu cea mai bună veste - Playsport
Anomalia care învelește prezentul profesional al Simonei Halep. Nu mai joacă, dar este recompensată cu cea mai bună veste - Playsport

Simona Halep joacă luni în primul tur la US Open, de la ora 18.00. În  programul zilei mai figurează trei românce
Simona Halep joacă luni în primul tur la US Open, de la ora 18.00. În programul zilei mai figurează trei românce

ANALIZĂ: Meciul Simona Halep - Serena Williams,... | News.ro

Când se joacă meciul Simona Halep – Cori Gauff, în optimile de finală ale  turneului de la Madrid
Când se joacă meciul Simona Halep – Cori Gauff, în optimile de finală ale turneului de la Madrid

La ce oră joacă Simona Halep cu Cori Gauff în turul trei la Indian Wells

ULTIMĂ ORĂ: Simona Halep, abandon înaintea meciului cu Veronika  Kudermetova! De ce nu mai joacă la Cincinnati! - Sportbull
ULTIMĂ ORĂ: Simona Halep, abandon înaintea meciului cu Veronika Kudermetova! De ce nu mai joacă la Cincinnati! - Sportbull

Simona Halep, calificare dramatică în finală la Toronto!

Cine sunt româncele care mai joacă la US Open 2022 în afară de Simona Halep.  Lista completă - Playtech Știri
Cine sunt româncele care mai joacă la US Open 2022 în afară de Simona Halep. Lista completă - Playtech Știri

Când se joacă Simona Halep – Paula Badosa în turul 2 la Madrid Open. Ora de  start a duelului de foc - Eurosport
Când se joacă Simona Halep – Paula Badosa în turul 2 la Madrid Open. Ora de start a duelului de foc - Eurosport

Simona Halep a explicat de ce a pierdut cu Jabeur la Madrid. Impresiile  după primul turneu alături de Mouratoglou - Eurosport
Simona Halep a explicat de ce a pierdut cu Jabeur la Madrid. Impresiile după primul turneu alături de Mouratoglou - Eurosport

WTA Madrid: Simona Halep vs Ons Jabeur - Când se joacă meciul din sferturi  - HotNews.ro
WTA Madrid: Simona Halep vs Ons Jabeur - Când se joacă meciul din sferturi - HotNews.ro

De la ce oră joacă Simona Halep primul meci la Roland Garros: programul  zilei de marți, 24 mai | Sport.ro
De la ce oră joacă Simona Halep primul meci la Roland Garros: programul zilei de marți, 24 mai | Sport.ro