Home

Umbla apoi Freca digi sport tenis doha online Notă triplu cerebelului

Meciuri de foc la Doha: Halep, Sorana, Begu și Jaqueline Cristian joacă azi  împotriva unor adversare de top
Meciuri de foc la Doha: Halep, Sorana, Begu și Jaqueline Cristian joacă azi împotriva unor adversare de top

Simona Halep - Wikipedia

Monica Niculescu pierde calificarea în sferturile de finală de la Doha

tenis wta doha - Citeste toate articolele despre tenis wta doha

Jaqueline Cristian a produs o mare surpriză la Doha - spotmedia.ro

Sorana Cîrstea s-a calificat în turul doi la Doha. Begu a fost eliminată |  Digi24
Sorana Cîrstea s-a calificat în turul doi la Doha. Begu a fost eliminată | Digi24

Tenis: LIVE VIDEO Halep vs Bellis la Digi Sport 2 - HALEP ONLINE DOHA

Video | Halep - Bellis 6-0, 6-4. Simona se califică în semifinale la Doha.  Set secund istovitor
Video | Halep - Bellis 6-0, 6-4. Simona se califică în semifinale la Doha. Set secund istovitor

La un pas de marea finală. SIMONA HALEP joacă sâmbătă, de la ora 13:00, în  direct la Digi Sport 2 | Digi24
La un pas de marea finală. SIMONA HALEP joacă sâmbătă, de la ora 13:00, în direct la Digi Sport 2 | Digi24

Ştiri despre Live | Pagina 5

VIDEO | Meci bizar în tenis, de 22 de minute, la Doha: Ce făcea jucătorul  care a pierdut toate punctele și e suspectat de trucare | Digi24
VIDEO | Meci bizar în tenis, de 22 de minute, la Doha: Ce făcea jucătorul care a pierdut toate punctele și e suspectat de trucare | Digi24

Video | Simona Halep – Caroline Garcia 4-6, 3-6, în primul tur la Doha.  Premieră negativă pentru româncă
Video | Simona Halep – Caroline Garcia 4-6, 3-6, în primul tur la Doha. Premieră negativă pentru româncă

Jaqueline Cristian a anunțat când va reveni pe terenul de tenis - HotNews.ro

Simona Halep, eliminată din turul întâi de la WTA Doha - HotNews.ro

Halep - Makarova, 6-3, 6-0, în turul 2 la Doha. Simona câștigă spectaculos  primul meci după finala de la Melbourne | Digi24
Halep - Makarova, 6-3, 6-0, în turul 2 la Doha. Simona câștigă spectaculos primul meci după finala de la Melbourne | Digi24

Halep - Swiatek, cu mize mari pentru clasamentul mondial: Ce loc poate  ocupa Simona, începând de luni | adevarul.ro
Halep - Swiatek, cu mize mari pentru clasamentul mondial: Ce loc poate ocupa Simona, începând de luni | adevarul.ro

Video | Halep - Sevastova 6-4, 6-3. Calificare la pas în sferturi la Doha.  Reacţie de campioană în setul 2
Video | Halep - Sevastova 6-4, 6-3. Calificare la pas în sferturi la Doha. Reacţie de campioană în setul 2

Video | WTA Doha | Jaqueline Cristian, accidentată la genunchi în partida  cu Daria Kasatkina. Românca avea avans de un set
Video | WTA Doha | Jaqueline Cristian, accidentată la genunchi în partida cu Daria Kasatkina. Românca avea avans de un set

Simona Halep câştigă primul turneu din 2022, după 6-2, 6-3 cu Veronika  Kudermetova la Melbourne
Simona Halep câştigă primul turneu din 2022, după 6-2, 6-3 cu Veronika Kudermetova la Melbourne

Simona Halep, o nouă victorie spectaculoasă. A învins-o pe Sevastova şi s-a  calificat în sferturi la Doha
Simona Halep, o nouă victorie spectaculoasă. A învins-o pe Sevastova şi s-a calificat în sferturi la Doha