Home

dorință Serios porumbel rezultate turneu de tenis la barcelona înmiresmat cămară Da naștere

Barcelona | Results | ATP Tour | Tennis

Știri Tenis | Noutăți, meciuri, jucători tenis, clasament ATP și WTA |  Pagina 610 din 677 | Prosport
Știri Tenis | Noutăți, meciuri, jucători tenis, clasament ATP și WTA | Pagina 610 din 677 | Prosport

Tenis stiri, rezultate turnee, meciuri, clasament ATP și WTA -27SportAs.ro

Rafael Nadal va rata ATP 500 Barcelona, turneu pe care l-a câștigat în  2021: când prevede medicul său că ar putea reveni pe teren | Sport.ro
Rafael Nadal va rata ATP 500 Barcelona, turneu pe care l-a câștigat în 2021: când prevede medicul său că ar putea reveni pe teren | Sport.ro

Rezultatele de la Turneul Campioanelor. Muguruza și Kontaveit s-au  calificat în semifinale, din grupa B - Playsport
Rezultatele de la Turneul Campioanelor. Muguruza și Kontaveit s-au calificat în semifinale, din grupa B - Playsport

Simona Halep, campioană la Melbourne în 2022. 3 concluzii după turneu

Liga Campionilor: Inter câștigă pe teren propriu cu Barcelona. Napoli face  scor de tenis în deplasarea de la Ajax. Toate rezultatele aici | adevarul.ro
Liga Campionilor: Inter câștigă pe teren propriu cu Barcelona. Napoli face scor de tenis în deplasarea de la Ajax. Toate rezultatele aici | adevarul.ro

Finală de vis la Barcelona: Nadal a jucat impresionant și îl întâlnește în  finală pe Tsitsipas - Eurosport
Finală de vis la Barcelona: Nadal a jucat impresionant și îl întâlnește în finală pe Tsitsipas - Eurosport

Tenis - rezultate, stiri din tenis, clasamente WTA, ATP, turnee - Digi  Sport | Pagina 680 din 706
Tenis - rezultate, stiri din tenis, clasamente WTA, ATP, turnee - Digi Sport | Pagina 680 din 706

FEDERATIA ROMANA DE TENIS

Carlos Alcaraz, debut cu victorie la Barcelona! Spaniolul l-a învins în  trei seturi pe Kwon - Eurosport
Carlos Alcaraz, debut cu victorie la Barcelona! Spaniolul l-a învins în trei seturi pe Kwon - Eurosport

VIDEO ATP Madrid: Alexander Zverev și Stefanos Tsitsipas, duel în  semifinale / Rezultate și program - HotNews.ro
VIDEO ATP Madrid: Alexander Zverev și Stefanos Tsitsipas, duel în semifinale / Rezultate și program - HotNews.ro

Video | Rezultatele înregistrate luni, la turneul WTA 125 Țiriac Foundation  Trophy, transmis în exclusivitate de Digi Sport
Video | Rezultatele înregistrate luni, la turneul WTA 125 Țiriac Foundation Trophy, transmis în exclusivitate de Digi Sport

Alcaraz nu simte vreo presiune înainte de turneul de la Barcelona: "Nu am  pierdut la Monte-Carlo din cauza presei" - Eurosport
Alcaraz nu simte vreo presiune înainte de turneul de la Barcelona: "Nu am pierdut la Monte-Carlo din cauza presei" - Eurosport