Home

sens scurgere Vacant scor finala tenis baieti madrid fundal Anzai apel

Video | Ons Jabeur - Ekaterina Alexandrova 6-2, 6-3, în semifinale la Madrid

Blockbuster Swiatek - Osaka în finală. La 18 ani, Alcaraz leagă  semifinalele în turnee Masters 1000: cine sunt semifinaliștii de la Miami |  Sport.ro
Blockbuster Swiatek - Osaka în finală. La 18 ani, Alcaraz leagă semifinalele în turnee Masters 1000: cine sunt semifinaliștii de la Miami | Sport.ro

Ons Jabeur și Jessica Pegula vor disputa finala feminină a turneului de  tenis de la Madrid
Ons Jabeur și Jessica Pegula vor disputa finala feminină a turneului de tenis de la Madrid

Cine transmite la tv finala WTA Madrid 2022: Ons Jabeur - Jessica Pegula -  TVmania.ro
Cine transmite la tv finala WTA Madrid 2022: Ons Jabeur - Jessica Pegula - TVmania.ro

Tenis: Emma Răducanu s-a calificat în optimi la Madrid (WTA); Osaka şi  Sakkari, învinse în turul secund | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Emma Răducanu s-a calificat în optimi la Madrid (WTA); Osaka şi Sakkari, învinse în turul secund | AGERPRES • Actualizează lumea.

REMONTADA de campioană! Simona Halep s-a calificat în optimile turneului de  la Madrid după ce a
REMONTADA de campioană! Simona Halep s-a calificat în optimile turneului de la Madrid după ce a

Dominant! Carlos Alcaraz l-a învins într-o oră pe Alexander Zverev și a  câștigat titlul la Madrid! Recordul stabilit
Dominant! Carlos Alcaraz l-a învins într-o oră pe Alexander Zverev și a câștigat titlul la Madrid! Recordul stabilit

Când se joacă meciul Simona Halep - Cori Gauff, din optimile de finală ale  turneului WTA de la Madrid
Când se joacă meciul Simona Halep - Cori Gauff, din optimile de finală ale turneului WTA de la Madrid

Carlos Alcaraz l-a eliminat pe Novak Djokovic și s-a calificat în finala  turneului ATP de la Madrid. Puștiul-minune al Spaniei îl învinsese și pe  „regele zgurii”, compatriotul său Rafa Nadal - B1TV.ro
Carlos Alcaraz l-a eliminat pe Novak Djokovic și s-a calificat în finala turneului ATP de la Madrid. Puștiul-minune al Spaniei îl învinsese și pe „regele zgurii”, compatriotul său Rafa Nadal - B1TV.ro

Meciuri stelare și spectatori de lux în sferturile Mastersului de la Madrid!

Iga Swiatek, campioană la US Open, după o finală de calitate, cu Ons Jabeur  - Eurosport
Iga Swiatek, campioană la US Open, după o finală de calitate, cu Ons Jabeur - Eurosport

Carlos Alcaraz îl învinge pe Rafa Nadal la Madrid și rescrie istoria! E  primul care reușește asta în fața „Regelui Zgurii”!
Carlos Alcaraz îl învinge pe Rafa Nadal la Madrid și rescrie istoria! E primul care reușește asta în fața „Regelui Zgurii”!

Madrid 2019. Novak Djokovic - Stefanos Tsitsipas, rezultat în finala  masculina | DCNews
Madrid 2019. Novak Djokovic - Stefanos Tsitsipas, rezultat în finala masculina | DCNews

Finala WTA Madrid Open 2022: Jessica Pegula vs Ons Jabeur Predicție, Head  to Head, Previzualizare și detalii live stream - Moyens I/O
Finala WTA Madrid Open 2022: Jessica Pegula vs Ons Jabeur Predicție, Head to Head, Previzualizare și detalii live stream - Moyens I/O

VIDEO ATP Madrid: Alexander Zverev și Stefanos Tsitsipas, duel în  semifinale / Rezultate și program - HotNews.ro
VIDEO ATP Madrid: Alexander Zverev și Stefanos Tsitsipas, duel în semifinale / Rezultate și program - HotNews.ro

Carlos Alcaraz l-a învins pe Novak Djokovic, a scris istorie și e în finală  la Madrid! Cu cine va lupta pentru trofeu
Carlos Alcaraz l-a învins pe Novak Djokovic, a scris istorie și e în finală la Madrid! Cu cine va lupta pentru trofeu

Tenis - rezultate, stiri din tenis, clasamente WTA, ATP, turnee | Digi24 |  Pagina 6
Tenis - rezultate, stiri din tenis, clasamente WTA, ATP, turnee | Digi24 | Pagina 6

Simona Halep a câștigat turneul de la Madrid! A învins-o cu 6-2, 6-4 pe  Dominika Cibulkova
Simona Halep a câștigat turneul de la Madrid! A învins-o cu 6-2, 6-4 pe Dominika Cibulkova

Simona Halep - Kiki Bertens, finala Madrid Open 2019, un meci al nervilor  tari | Digi24
Simona Halep - Kiki Bertens, finala Madrid Open 2019, un meci al nervilor tari | Digi24

S-a stabilit finala masculină a turneului de la Madrid!

Marea surpriză a turneului de la Madrid: e în sferturi după ce a eliminat 3  câștigătoare de Grand Slam - Eurosport
Marea surpriză a turneului de la Madrid: e în sferturi după ce a eliminat 3 câștigătoare de Grand Slam - Eurosport

WTA Madrid: Încă o favorită de pe partea de tablou a Simonei Halep a fost  eliminată - HotNews.ro
WTA Madrid: Încă o favorită de pe partea de tablou a Simonei Halep a fost eliminată - HotNews.ro