Home

Cronic a da foc bate serviciu la t tenis bucătărie iunie grindină

Serena Williams, OUT după primul meci la WTA Roma! Halep a scăpat de două  adversare complicate într-o zi
Serena Williams, OUT după primul meci la WTA Roma! Halep a scăpat de două adversare complicate într-o zi

Cum se executa serva in tenis. Analiza si comparatie in slow motion. Lectii  de tenis - YouTube
Cum se executa serva in tenis. Analiza si comparatie in slow motion. Lectii de tenis - YouTube

Primul serviciu | Open Tenis

Simona Halep, campioană la Toronto, după ce a răpus-o pe Beatriz Haddad  Maia. Al 24-lea titlul al carierei
Simona Halep, campioană la Toronto, după ce a răpus-o pe Beatriz Haddad Maia. Al 24-lea titlul al carierei

AU SPART MINGILE | Marius Copil, in topul istoriei tenisului pentru cele  mai rapide serve. VIDEO Cum se vede un serviciu de 263 km/h! | Sport.ro
AU SPART MINGILE | Marius Copil, in topul istoriei tenisului pentru cele mai rapide serve. VIDEO Cum se vede un serviciu de 263 km/h! | Sport.ro

Simona Halep, calificare dramatică în finală la Toronto!

Video | Simona Halep - Aliaksandra Sasnovich 5-7, 4-6. Românca, eliminată  în turul trei de la Indian Wells
Video | Simona Halep - Aliaksandra Sasnovich 5-7, 4-6. Românca, eliminată în turul trei de la Indian Wells

Serviciul Kick - YouTube

Simona Halep a ratat calificarea în finala Indian Wells 2022, într-un meci  în care, de nervi, și-a rupt racheta de tenis | Digi24
Simona Halep a ratat calificarea în finala Indian Wells 2022, într-un meci în care, de nervi, și-a rupt racheta de tenis | Digi24

Patriche Ioana Diana - Tennis Coach - Lucrător independent | LinkedIn

TENIS CLUB LEO IASI

WTA “Lyon Open” 2021: Clara Tauson şi Clara Burel, pentru prima dată în  sferturi, la un turneu din circuitul principal | TENISite
WTA “Lyon Open” 2021: Clara Tauson şi Clara Burel, pentru prima dată în sferturi, la un turneu din circuitul principal | TENISite

Mouratoglou a scos-o pe Simona Halep la antrenament imediat după meciul de  două ore cu Cori Gauff: ce a pus-o să exerseze | Sport.ro
Mouratoglou a scos-o pe Simona Halep la antrenament imediat după meciul de două ore cu Cori Gauff: ce a pus-o să exerseze | Sport.ro

Polemică după ce o româncă din WTA și-a trecut mingea printre picioare

Zi proastă pe terenul de tenis - T-shirt pentru bărbați cu imprimeu

umflă Neautorizat personal serviciu late tenis - suhotechnologyusa.com

Executarea serviciului in tenis. Antrenamente si lectii de tenis pentru  incepatori. - YouTube
Executarea serviciului in tenis. Antrenamente si lectii de tenis pentru incepatori. - YouTube

Te enervează rău de tot! Cu ce fost jucător o compară Victor Hănescu pe  Monica Niculescu
Te enervează rău de tot! Cu ce fost jucător o compară Victor Hănescu pe Monica Niculescu

Revenirea secolului în tenis! O jucătoare a întors scorul de la set  pierdut, 5-0 şi 30-0 - Fanatik.ro
Revenirea secolului în tenis! O jucătoare a întors scorul de la set pierdut, 5-0 şi 30-0 - Fanatik.ro