Home

Interzice tranzistor glonţ tenis juniori romania la indemana inteligență cârpă

Finală 100% românească la juniori la Wimbledon! Jucătoarele care îi calcă  pe urme Simonei Halep
Finală 100% românească la juniori la Wimbledon! Jucătoarele care îi calcă pe urme Simonei Halep

FEDERATIA ROMANA DE TENIS

Tenis de masă: România va fi reprezentată de 8 sportivi la Campionatul  Mondial de juniori 2018
Tenis de masă: România va fi reprezentată de 8 sportivi la Campionatul Mondial de juniori 2018

Tenis de masă: România a cucerit zece medalii la Europenele de cadeţi şi  juniori | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis de masă: România a cucerit zece medalii la Europenele de cadeţi şi juniori | AGERPRES • Actualizează lumea.

Aur în Croația. România a cucerit Campionatele Europene de tenis de masă  pentru juniori Under-19 - Editia de Dimineata
Aur în Croația. România a cucerit Campionatele Europene de tenis de masă pentru juniori Under-19 - Editia de Dimineata

Trei echipe ale României, în finalele Europenelor de cadeţi şi juniori la  tenis de masă | Newsweek Romania
Trei echipe ale României, în finalele Europenelor de cadeţi şi juniori la tenis de masă | Newsweek Romania

Noua generație a tenisului românesc. Cine sunt ei și unde se duc? | Juniorii  - o campanie treizecizero.ro
Noua generație a tenisului românesc. Cine sunt ei și unde se duc? | Juniorii - o campanie treizecizero.ro

Tenis de masă: România a cucerit toate titlurile pe echipe la Campionatele  Balcanice de juniori | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis de masă: România a cucerit toate titlurile pe echipe la Campionatele Balcanice de juniori | AGERPRES • Actualizează lumea.

CM Tenis de masă (juniori): România și-a asigurat trei medalii - HotNews.ro

Tenis de masă: România a dominat Campionatele Balcanice de cadeţi şi juniori  | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis de masă: România a dominat Campionatele Balcanice de cadeţi şi juniori | AGERPRES • Actualizează lumea.

România are trei medalii asigurate la Mondialele de juniori de tenis de  masă - Eurosport
România are trei medalii asigurate la Mondialele de juniori de tenis de masă - Eurosport

La 16 ani, un tenismen roman a fost ales cel mai bun jucator din Europa!  Povestea incredibila a pustiului care a castigat 7 turnee in 2017! |  Sportivity.ro
La 16 ani, un tenismen roman a fost ales cel mai bun jucator din Europa! Povestea incredibila a pustiului care a castigat 7 turnee in 2017! | Sportivity.ro

Fabrica de medalii. România se bate de la egal la egal cu marile națiuni la  Mondialul de tenis de masă de juniori. Patru prezențe pe podium | Sport.ro
Fabrica de medalii. România se bate de la egal la egal cu marile națiuni la Mondialul de tenis de masă de juniori. Patru prezențe pe podium | Sport.ro

Tenis Romania | Redistribuitor Yonex Romania

Avem viitor în tenisul de masă! România a cucerit zece medalii la  Europenele de cadeți și juniori | Sport.ro
Avem viitor în tenisul de masă! România a cucerit zece medalii la Europenele de cadeți și juniori | Sport.ro

Tenis De Masă / Europa Top 10 Juniori 2023 Va Avea Loc în România — MyCTA.ro

Tenis de masă: Victorii în serie pentru echipele României la Europenele de  juniori | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis de masă: Victorii în serie pentru echipele României la Europenele de juniori | AGERPRES • Actualizează lumea.

România și-a aflat adversarele la Campionatul European de tenis de masă  pentru juniori, de la Cluj - România Liberă
România și-a aflat adversarele la Campionatul European de tenis de masă pentru juniori, de la Cluj - România Liberă

200 de jucători la Junior Trophy București!** Cea mai mare competiție de  tenis pentru juniori
200 de jucători la Junior Trophy București!** Cea mai mare competiție de tenis pentru juniori

România a câștigat medalia de AUR la Campionatul European de tenis de masă,  la juniori 2,
România a câștigat medalia de AUR la Campionatul European de tenis de masă, la juniori 2,

România are patru echipe în optimile de finală ale probei de dublu mixt la  Campionatele Europene de tenis de masă Under-21 de la la Cluj-Napoca
România are patru echipe în optimile de finală ale probei de dublu mixt la Campionatele Europene de tenis de masă Under-21 de la la Cluj-Napoca

România se întoarce cu zece medalii de la Europenele de tenis de masă  pentru cadeţi şi juniori - HotNews.ro
România se întoarce cu zece medalii de la Europenele de tenis de masă pentru cadeţi şi juniori - HotNews.ro

REUȘITA Emisiunea oamenilor de succes

Tenis de masă: România, patru medalii la Europe Top 10 pentru cadeți și  juniori - HotNews.ro
Tenis de masă: România, patru medalii la Europe Top 10 pentru cadeți și juniori - HotNews.ro

Medalie de argint la Campionatul European de cadeți și juniori la tenis de  masă – CSA Steaua Clubul Sportiv al Armatei STEAUA Bucureşti
Medalie de argint la Campionatul European de cadeți și juniori la tenis de masă – CSA Steaua Clubul Sportiv al Armatei STEAUA Bucureşti