Îndulci Email Taxi turneu tenis nurenberg 2017 De acolo Curajos juriu

Irina Bara deschide, joi, turneul de tenis Winners Open de la Cluj....

2017 WTA Tour - Wikipedia

Simona Halep - Wikipedia

Tenis: Simona Halep a câştigat turneul de la Toronto (WTA) | AGERPRES •  Actualizează lumea.
Tenis: Simona Halep a câştigat turneul de la Toronto (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Tenis: Sorana Cîrstea s-a calificat în semifinale la Nurnberg (WTA) |  AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Sorana Cîrstea s-a calificat în semifinale la Nurnberg (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Calendario de tenis para Guatemala en 2017

Victorie în finala de la Nurnberg » Simona Halep a cîştigat primul trofeu  din carieră: "Este incredibil!"
Victorie în finala de la Nurnberg » Simona Halep a cîştigat primul trofeu din carieră: "Este incredibil!"

INTERVIU | Sorana Cîrstea își analizează sezonul de până acum: "Turneele în  care am jucat bine simțeam că aș fi putut să le duc până la final. Vreau să  reușesc să câștig
INTERVIU | Sorana Cîrstea își analizează sezonul de până acum: "Turneele în care am jucat bine simțeam că aș fi putut să le duc până la final. Vreau să reușesc să câștig

România va avea 4 reprezentante pe tabloul principal la WINNERS OPEN WTA  250, de la Cluj-Napoca - Eurosport
România va avea 4 reprezentante pe tabloul principal la WINNERS OPEN WTA 250, de la Cluj-Napoca - Eurosport

WTA Nurnberg: Sorana Cirstea, invinsa de Barbora Krejcikova in semifinale -  HotNews.ro
WTA Nurnberg: Sorana Cirstea, invinsa de Barbora Krejcikova in semifinale - HotNews.ro

Sorana Cîrstea a ratat calificarea în finala turneului de la Nurnberg

Radio Romania International - Sportivul săptămânii – Jucătoarea de tenis  Raluca Olaru
Radio Romania International - Sportivul săptămânii – Jucătoarea de tenis Raluca Olaru

2017 ATP World Tour - Wikipedia

Sorana Cîrstea, eliminată de la Roland Garros | Digi24

Victorie istorică pentru Simona Halep. A ajuns la 20 de turnee câștigate în  carieră - Eurosport
Victorie istorică pentru Simona Halep. A ajuns la 20 de turnee câștigate în carieră - Eurosport

EXCLUSIV Simona Halep, despre cele 15 turnee câștigate în carieră » Care  este competiția de suflet, unde a câștigat fără să se antreneze și unde are  trofeele
EXCLUSIV Simona Halep, despre cele 15 turnee câștigate în carieră » Care este competiția de suflet, unde a câștigat fără să se antreneze și unde are trofeele

Știri Tenis | Noutăți, meciuri, jucători tenis, clasament ATP și WTA |  Pagina 345 din 676 | Prosport
Știri Tenis | Noutăți, meciuri, jucători tenis, clasament ATP și WTA | Pagina 345 din 676 | Prosport