Home

întuneric Irigare candidat turneul de tenis de la toronto din 2016 prea mult Lene Specimen

Câți bani a câștigat Simona Halep pentru calificarea în optimi la Toronto

Traseu anevoios pentru Simona Halep la turneul WTA1000 din Toronto

Rezultat Simona Halep- Shuai Zhang la Toronto. Scorul meciului dintre  româncă și adversara din turul doi al turneului de la Canada | Antena 1
Rezultat Simona Halep- Shuai Zhang la Toronto. Scorul meciului dintre româncă și adversara din turul doi al turneului de la Canada | Antena 1

Pauză scurtă pentru Simona Halep: când începe turneul de la Toronto, din  care Sorana Cîrstea s-a retras | Sport.ro
Pauză scurtă pentru Simona Halep: când începe turneul de la Toronto, din care Sorana Cîrstea s-a retras | Sport.ro

Tenis: Simona Halep, Sorana Cîrstea şi Bianca Andreescu, pe lista  participantelor la turneul WTA 1.000 de la Toronto | AGERPRES •  Actualizează lumea.
Tenis: Simona Halep, Sorana Cîrstea şi Bianca Andreescu, pe lista participantelor la turneul WTA 1.000 de la Toronto | AGERPRES • Actualizează lumea.

Ora de start a meciului dintre Simona Halep și Shuai Zhang, din turul 2 al  turneului de la Toronto - Eurosport
Ora de start a meciului dintre Simona Halep și Shuai Zhang, din turul 2 al turneului de la Toronto - Eurosport

Simona Halep e în turul 2 la Toronto! Meci perfect al româncei cu Donna  Vekic la Rogers Cup - Eurosport
Simona Halep e în turul 2 la Toronto! Meci perfect al româncei cu Donna Vekic la Rogers Cup - Eurosport

Surprize în prima zi a turneului WTA de la Toronto

WTA Tashkent: Raluca Olaru E CAMPIOANĂ la DUBLU! – Tenis, tenis, tenis

Simona Halep, victorie muncită cu Jil Teichmann la Toronto! Urmează un  meci-șoc în sferturi
Simona Halep, victorie muncită cu Jil Teichmann la Toronto! Urmează un meci-șoc în sferturi

Tenis | Halep și-a aflat posibilele adversare de la Toronto - GdS Sport

Simona Halep - Jessica Pegula 2-6, 6-3, 6-4: Simona Halep câștigă un meci  colosal și ajunge în finală la Toronto! | Sport.ro
Simona Halep - Jessica Pegula 2-6, 6-3, 6-4: Simona Halep câștigă un meci colosal și ajunge în finală la Toronto! | Sport.ro

Adversară accesibilă pentru Simona Halep în optimi la Toronto!

Simona Halep - Jessica Pegula 2-6, 6-3, 6-4. Revenire magică și calificare  în finala turneului de la Toronto! Peste cine va da și marele obiectiv  îndeplinit
Simona Halep - Jessica Pegula 2-6, 6-3, 6-4. Revenire magică și calificare în finala turneului de la Toronto! Peste cine va da și marele obiectiv îndeplinit

Cum și-a făcut Simona Halep tactica la Toronto, fără Patrick Mouratoglou

Simona Halep, prima reacție după calificarea în finala de la Toronto: „E  prima finală cu Patrick Mouratoglou”
Simona Halep, prima reacție după calificarea în finala de la Toronto: „E prima finală cu Patrick Mouratoglou”

Video | Simona Halep - Donna Vekic 6-0, 6-2. Debut impresionant pentru  româncă la Toronto
Video | Simona Halep - Donna Vekic 6-0, 6-2. Debut impresionant pentru româncă la Toronto

Simona Halep a avut noroc la tragerea la sorți de la Toronto. Cum arată  tabloul principal al turneului
Simona Halep a avut noroc la tragerea la sorți de la Toronto. Cum arată tabloul principal al turneului

Simona Halep e marea campioană de la Toronto! Românca a cucerit al 24-lea  titlu al carierei, după victoria cu Beatriz Ha - Eurosport
Simona Halep e marea campioană de la Toronto! Românca a cucerit al 24-lea titlu al carierei, după victoria cu Beatriz Ha - Eurosport